صفحه نخست شرايط استخدام ثبت نام پيگيري و رويت مشخصات يادآوري كد رهگيري سوالات متداول ارتباط با ما
بسمه تعالي

آگهی جذب نیرو در شرکت پالایش نفت آفتاب 1402

شركت پالايش نفت آفتاب با استعانت از خداوند متعال و با هدف توسعه کیفیت و کمیت تولیدات خود در نظر دارد به منظور تأمين نيروي انساني مورد نياز خود در واحدهاي عملياتي و ستادی تعداد 200 نفر از داوطلبان بومی واجد شرایط را در مقاطع مختلف تحصیلی، در رشته ها و گرایش های مندرج در جدول ذیل از بین فارغ التحصیلان دانشگاهها و مؤسسات آموزشی عالی مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از طريق برگزاري آزمون استخدامی كتبي، مصاحبه تخصصی و گزينش بصورت قراردادی در چارچوب قانون كار و تأمين اجتماعي دعوت به همكاري نمايد.

جدول (1): جدول مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز شرکت پالایش نفت آفتاب
مقطـع تحصيلي رشتـه تحصيلي گـرايـش عنوان شغلی جنسیت تعـداد
كارشنـاســي

کارشناسی ارشد
مهندسي شيمـي
مهندسی نفت
کلیه گرایشها به استثناء صنایع غذایی، بیوتکنولوژی، زیست پزشکی، داروسازی، صنایع شیمی معدنی، HSE، محیط زیست و پلیمر کارشناس مرد 60
مهندسی عمران کلیه گرایشها کارشناس مرد 4
مهندسی مکانیک کلیه گرایشها به استثناء مهندسی پزشکی(بیومکانیک)، سیستم محرکه خودرو، سازه بدنه خودرو، مکاترونیک، طراحی سیستم های دینامیکی خودرو کارشناس مرد 20
مهندسی برق کلیه گرایشها به استثناء مخابرات، مهندسی پزشکی(بیوالکترونیک)، مکاترونیک، راه آهن برقی کارشناس مرد 10
مهندسی کامپیوتر کلیه گرایش ها کارشناس زن/مرد 4
حسابداری کلیه گرایشها کارشناس زن/مرد 4
مدیریت کلیه گرایشها کارشناس زن/مرد 6
مهندسی ایمنی کلیه گرایشها افسر ایمنی مرد 6
مهندسی شیمی گرایش HSE
حقوق کارشناسی کلیه گرایش‌ها، کارشناسی ارشد (گرایش های حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق تجارت بین الملل، حقوق خصوصی، حقوق نفت و گاز) کارشناس مرد/زن 2
کاردانی مکانیک کلیه گرایشها تکنسین مرد 20
برق الکترونیک، کنترل و ابزار دقیق تکنسین مرد 10
دپیلم کلیه رشته ها کلیه گرایشها اپراتور مرد 48
کاردانی
دیپلم کلیه رشته ها کلیه گرایشها آتش نشان مرد 6
کاردانی


تذکر: متقاضیان رشته شغلی آتش نشان باید داراي حداقل قد 175 سانتیمتر و فیزیک بدنی مناسب باشند، پس از آزمون کتبی و مصاحبه، سنجش آمادگی جسمانی نیز انجام خواهد شد.
1- شرایط عمومی داوطلبان
1-1- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران و معتقد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور
1-2- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
1-3- عدم سوء پيشينه كيفري که موجب محرومیت اجتماعی شده باشد
1-4- دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیر پزشکی
1-5- داشتن تندرستي و توانايي كامل جسمي و رواني و عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر و روان‌گردان، طبق تایید پزشک معتمد شرکت
1-6- عدم اشتغال و تعهد خدمت در دستگاههای دولتی و مراکز وابسته، مؤسسات، شرکتها و نهادهای انقلابی در زمان دعوت بکار.
1-7- دارا بودن حداکثر 28 سال تمام (متولدین 1374/01/01 به بعد) برای دارندگان مدرک دیپلم، حداکثر 30 سال تمام (1372/01/01 به بعد) برای دارندگان مدرک کاردانی و کارشناسی، حداکثر 32 سال تمام (متولدین 1370/01/01 به بعد) برای مدرک کارشناسی ارشد
تذکر: برای تمامی مقاطع تحصیلی مدت خدمت نظام وظیفه به حداکثر سن اضافه می‌شود.

2- شرایط اختصاصی
2-1- دارا بودن دانشنامه یا گواهینامه موقت فراغت از تحصیل در مقاطع و رشته گرایشهای مندرج در جدول (1) از دانشگاههاي مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوري و یا دانشنامه تحصیل در دانشگاههاي خارج از کشور که به تایید وزارت علوم رسیده باشد.
تذکر: داوطلبان صرفا در صورتی می‌توانند در این آزمون ثبت نام نمایند که عنوان مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و گرایش تحصیلی آنان در جدول مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز (جدول 1)، ذکر شده باشد. لذا داوطلبانی که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و گرایش رشته تحصیلی آنها در آگهی درج نشده باشد، از ثبت نام خودداري نمایند. صورتی که در هر مرحله از فرآیند جذب و بکارگیري مشخص گردد که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش تحصیلی آنها با شرایط ذکر شده در آگهی منطبق نباشد، از سایر فرآیند استخدام حذف شده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت. لذا داوطلبان موظف اند در زمان ثبت نام با توجه به شرایط اعلام شده دقت کافی به عمل آورده و از ثبت نام در شغلهایی که واجد شرایط نیستند، خودداري نمایند.
تبصره 1: ارائه مدارك معادل و افتخاري به عنوان مدرك تحصیلی معتبر ملاك عمل قرار نمی‌گیرد.
تبصره 2: رشته و مقطع تحصیلی مندرج در این آگهی استخدام ملاك خواهد بود و در صورت مشاهده تخلف در هر مرحله، پذیرش داوطلب کان لم یکن تلقی شده و حق هیچگونه اعتراضی وجود نخواهد داشت. ضمناً شرکت هیچگونه تعهدي نسبت به تعدیل مدرك تحصیلی کارکنان در طول دوران خدمت ندارد.
تبصره 3: تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان و تاریخ ترخیص از خدمت نظام وظیفه و صدور کارت معافیت دائم قانونی غیر پزشکی می‌بایست حداکثر تا آخرین روز ثبت نام باشد.

3- داوطلب بومی
این آزمون مختص داوطلبان بومی استان هرمزگان است. داوطلب بومی استان هرمزگان به فردی اطلاق می‌شود که حداقل دارای یکی از شرایط زیر باشد:
الف: محل تولد یا صدور شناسنامه متقاضی استان هرمزگان بوده و در حال حاضر در این استان سکونت داشته باشد.
ب: متقاضی مدرک دیپلم خود را از استان هرمزگان اخذ کرده و در حال حاضر در این استان سکونت داشته باشد.
ج: متقاضی ساکن استان هرمزگان بوده و حداقل 5 سال در استان سکونت داشته باشد.
تذکر1: ملاك شناسایی شهرستانهاي استان هرمزگان، آخرین تقسیمات کشوري اعلامی وزارت کشور می‌باشد.

4- آزمون کتبی
کلیه سوالات مواد آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهار گزینه‌اي بوده و ضرایب تمام مواد امتحانی یک می‌باشد. ضمناً به ازاي هر پاسخ اشتباه به سوالات، یک سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد. از متقاضیان عناوین شغلی اپراتور و آتش نشان، فقط آزمون عمومی به عمل خواهد آمد و آزمون تخصصی ندارند.

5- مراحل و مدارک موردنیاز جهت ثبت نام
ثبت نام واجدین شرایط منحصراً از تاریخ 1402/05/01 لغایت 1402/05/15 با مراجعه به سایت دانشگاه هرمزگان و شرکت پالایش نفت آفتاب به آدرس hormozgan.ac.ir و aftabor.com انجام می پذیرد. متقاضیان می‌بایست در مدت زمان فوق، نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهاي پایانی خودداري نمایند.

5-1- مطالعه شرایط آزمون
داوطلب متقاضی جذب، می‌بایست در زمان ثبت نام، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در متن آگهی را داشته باشد. اکیداً توصیه می‌شود داوطلبین محترم، قبل از ثبت‌نام، شرایط و ضوابط آزمون را مطالعه و سپس نسبت به ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون اقدام نمایند. ضمنا کلیه اطلاع رسانی‌هاي آزمون از طریق سایت ثبت نام صورت خواهد گرفت.

5-2-ثبت نام در آزمون
مراحل ثبت نام به صورت زیر است:
1- مراجعه به سایت ثبت نام به نشانی hormozgan.ac.ir و aftabor.com
2- تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور
3- ارسال عکس: داوطلب می بایست یک قطعه عکس پرسنلی 4 *3 با حجم کمتر از 80 کیلوبایت را اسکن نموده و فایل آن را از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی ارسال نماید.
4- پرداخت مبلغ 1750000 ریال (صدو هفتاد و پنچ هزار تومان) بابت هزینه ثبت نام به صورت پرداخت الکترونیکی.
تذکر1: اسکن عکس از روي کارتهاي شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و ..) قابل قبول نمی‌باشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند. تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
تذکر2: هر داوطلب تنها امکان یک بار ثبت نام و انتخاب فقط یک رشته شغلی را دارد. ضمنا ثبت نام بصورت ناقص یا به نحو غیر از ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی مذکور مورد قبول نخواهد بود.
تذکر3: هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
تذکر4: لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده برعهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج آزمون کتبی، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک و کپی آنها را به همراه داشته باشند.
تذکر5: با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمونهاي قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثرا براي داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام می‌شود رخ داده است، تاکید می‌گردد که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباها عکس داوطلب دیگري به جاي عکس شما الصاق نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد.
تذکر6: متقاضیان می بایست در طول فرآیند جذب بصورت مستمر، جهت آگاهی از اطلاعیه ها و نتایج مراحل مختلف، به وب سایت ثبت نام مراجعه نمایند. لذا عدم اطلاع داوطلب از مراحل و جزئیات جذب موجب هیچگونه حقی برای وی نمی گردد.

6- زمان توزیع کارت ورود به جلسه
کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از تاریخ 1402/05/22 لغایت 1402/05/25 از طریق سایت ثبت نام قابل دریافت است. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تأیید اطلاعات ارسالی از سوي داوطلبان نبوده و مدارك داوطلبان پس از اجراي آزمون مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

7- زمان و محل برگزاری آزمون
تاریخ برگزاری آزمون هر داوطلب در یکی از روزهای پنج شنبه مورخ 1402/05/26 یا جمعه مورخ 1402/05/27 در شهر بندرعباس می باشد. حوزه برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبان قید خواهد شد.

8- شرایط سنجش افراد و اعلام نتیجه
معرفی داوطلبان جهت بررسی مدارك و سایر مراحل جذب، منوط به کسب حدنصاب لازم در آزمون کتبی می‌باشد. انتخاب داوطلبان جهت بررسی مدارك و دعوت به مصاحبه تخصصی به میزان چند برابر ظرفیت از میان داوطلبان داراي حدنصاب علمی با رعایت اولویت امتیاز مکتسبه صورت می‌پذیرد.
تبصره: امتیاز داوطلبان با ارزش وزنی چهل درصد براي دروس عمومی و شصت درصد براي دروس تخصصی محاسبه می‌گردد.
تذکر 1: با توجه به اینکه مدارك متقاضیان حسب نیاز شرکت پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون کتبی به میزان چند برابر ظرفیت از میان داوطلبان داراي حدنصاب علمی با رعایت اولویت امتیاز مکتسبه بررسی خواهد شد، چنانچه در هر زمان محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد، اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است از انجام مراحل بعدي محروم و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد و در صورت شروع به کار از ادامه اشتغال وي جلوگیري به عمل خواهد آمد و قرارداد وي فسخ خواهد شد. ضمنا وجه واریزي بابت ثبت‌نام، تحت هیچ عنوان عودت داده نخواهد شد.
تذکر 2: تشخیص شرکت در رد یا پذیرش داوطلبان در هریک از مراحل نافذ و قاطع بوده و داوطلبان حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط می‌نمایند .

9- مواد آزمون
آزمون عمومی و تخصصی به صورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی می باشد. مواد آزمون عمومی شامل زبان و ادبیات فارسی، هوش و استعداد، مبانی کامپیوتر و زبان انگلیسی می‌باشد. مواد آزمون اختصاصی به شرح مفاد مندرج در جدول (2) خواهد بود.

جدول (2): مواد امتحانی آزمون تخصصی شرکت پالایش نفت آفتاب
مقطـع تحصيلي رشتـه تحصيلي گـرايـش مواد امتحانی
كارشنـاســي

کارشناسی ارشد
مهندسي شيمـي
مهندسی نفت
کلیه گرایشها به استثناء صنایع غذایی، بیوتکنولوژی، زیست پزشکی، داروسازی، صنایع شیمی معدنی، HSE، محیط زیست و پلیمر انتقال حرارت - ترمودینامیک - انتقال جرم و عملیات واحد - سیالات – طراحی راکتور
مهندسی عمران کلیه گرایشها سازه های بتنی و فولادی- استاتیک و مقاومت مصالح- نقشه‌کشی و نقشه‌برداری- متره و برآورد
مهندسی مکانیک کلیه گرایشها به استثناء مهندسی پزشکی(بیومکانیک)، سیستم محرکه خودرو، سازه بدنه خودرو، مکاترونیک، طراحی سیستم های دینامیکی خودرو ترمودینامیک-سیالات-انتقال حرارت-استاتیک-مقاومت مصالح-دینامیک و ارتعاشات
مهندسی برق کلیه گرایشها به استثناء مخابرات، مهندسی پزشکی(بیوالکترونیک)، مکاترونیک، راه آهن برقی مدار الکتریکی- بررسی سیستم های قدرت- الکترونیک- مدار منطقی-کنترل
مهندسی کامپیوتر کلیه گرایش ها سیستم عامل - پایگاه داده - شبکه کامپیوتری - امنیت شبکه - ساختمان داده - معماری کامپیوتر - طراحی الگوریتم
حسابداری کلیه گرایشها اقتصاد خرد و کلان- اصول حسابداری-حسابرسی- اصول مدیریت مالی-مبانی ریسک و سرمایه گذاری- تجزیه و تحلیل صورتهای مالی
مدیریت کلیه گرایشها تئوری مدیریت-مدیریت منابع انسانی-سیستم‌های خرید- انبارداری و توزیع- اقتصاد خرد و کلان
مهندسی ایمنی کلیه گرایشها آلودگی هوای محیط کار و کنترل آن - عوامل فیزیکی و شیمیایی محیط کار - بهداشت محیط - حریق و روش‌های مبارزه با آن - دفع مواد زاید صنعتی - HSE
مهندسی شیمی گرایش HSE
حقوق کارشناسی کلیه گرایش‌ها، کارشناسی ارشد (گرایش های حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق تجارت بین الملل، حقوق خصوصی، حقوق نفت و گاز) حقوق کار و حقوق اداری- حقوق تجارت- حقوق مدنی- آیین دادرسی مدنی- آیین دادرسی کیفری
کاردانی مکانیک کلیه گرایشها انتقال حرارت-مکانیک سیالات –ترمودینامیک- استاتیک- سیستم کنترل تاسیسات
برق الکترونیک، کنترل و ابزار دقیق مدارهای الکتریکی– الکترونیک - مدار منطقی- ابزار دقیق- ماشینهای الکتریکی
دپیلم و کاردانی (اپراتور) کلیه رشته ها کلیه گرایشها زبان و ادبیات فارسی- هوش و استعداد تحصیلی- مبانی کامپیوتر- زبان انگلیسی- ایمنی در محیط کار
دیپلم و کاردانی (آتش‌نشان) کلیه رشته ها کلیه گرایشها10- سایر شرایط و تذکرات لازم
10-1- لازم است داوطلبان گرامي در مرحله ثبت نام اينترنتي در تكميل اطلاعات دقت نمايند. مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ثبت اطلاعات در فرم ثبت‌نام بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود. دعوت شدگان براي مصاحبه بايستي اصل و كپي تمامی مدارک (از جمله مدرک تحصیلی، کارت ملی، شناسنامه، کارت پایان خدمت، مدارکی دال بر بومی بودن) را به همراه داشته باشند. در هر مرحله از فرآیند جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم جذب (قرارداد)، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد. لازم است متقاضیان از احراز شرایط خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند. بدیهی است هزینه ثبت نام به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.
10-2- هر فرد تنها حق ثبت در یک رشته و گرایش را دارد.
10-3- شرکت هیچگونه تعهدی در قبال تأمین اسکان پذیرفته شدگان نخواهد داشت.
10-4- ارزش مدرک تحصیلی پذیرفته شدگان برابر مدرک تحصیلی خواهد بود که در این آگهی ذکر شده است. مدارک تحصیلی کمتر یا بالاتر در رشته های تحصیلی اعلام شده در این آگهی مورد قبول نخواهد بود. همچنین به مدارک معادل ترتیب اثر داده نخواهد شد.
10-5- براي شغل آتش‌نشان، ارزیابی آمادگی جسمانی فردي بر اساس تستهاي عمومی (پرش طول، دوي 4*9 متر، دوی 45 متر، درازنشست، بارفیکس یا کشش از میله، تست انعطاف تنه به جلو) و تست تخصصی و عملی و معاینات پزشکی ویژه آتش‌نشانان انجام شده و متقاضیانی که بالاترین امتیاز را کسب نموده باشند جهت مراحل بعدي معرفی می‌گردند.
10-6- پس از طي مراحل جذب و معاينات طب صنعتي، پذيرفته شدگان نهايي جهت شركت در دوره‌هاي آموزشي علمي و عملي (دوره سه ماه آزمایشی) معرفي خواهند شد كه در صورت موفقيت‌ در دوره‌هاي مذكور در اين مرحله اقدام لازم به منظور استخدام نهایی آنان توسط شركت پالایش نفت آفتاب صورت خواهد پذيرفت. بدين¬ترتيب قبل از مراحل پيش گفته همچنين پيش از طي نمودن موفقيت¬آميز دوره¬هاي آموزشي، شركت هيچ¬گونه تعهدي منجمله استخدام در قبال داوطلبان نخواهد داشت.
10-7- مزایایی که برای منتخبینی که وارد دوره آزمایشی می‏شوند در نظر گرفته شده عبارتند از: پرداخت حداقل حقوق وزارت کار طی دوره سه ماهه آزمایشی، بیمه تامین اجتماعی و سرویس ایاب و ذهاب از شهر بندرعباس تا محل شرکت و بلعکس.
10-8- نحوه تشخیص شرایط افراد بدو استخدام براساس خوداظهاري می‌باشد. علیهذا چنانچه حسب استعلامات انجام شده خلاف آن ثابت شود افراد موصوف در هر مرحله از استخدام که باشند حذف و افراد حائز شرایط بعدي جایگزین خواهند شد.
10-9- داوطلب متقاضی جذب، می‌بایست در زمان ثبت نام، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در این آگهی را داشته باشد. اکیداً توصیه میشود داوطلبین محترم، قبل از هرگونه اقدام بر روي سامانه، شرایط و ضوابط آزمون را مطالعه و سپس نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام در آزمون اقدام نمایند. ضمنا کلیه اطلاع رسانی‌هاي آزمون از طریق سایت دانشگاه هرمزگان صورت خواهد گرفت.
10-10- افرادی که در آزمون کتبی/ مصاحبه فنی/ تخصصی/ گزینش و معاینات طب صنعتی موفق به کسب نمره قبولی می‌شوند بایستی قبل از آغاز دوره آموزشی و شروع بکار، تعهدات محضری و تضامین لازمی که از سوی شرکت تعیین می گردد را ارائه نمایند.
10-11-در صورتیکه که فرد پس از طی کردن دوره های آموزشی، از ادامه خدمت انصراف دهد، کلیه هزینه‌های آموزشی، خدماتی و سایر هزینه های مرتبط به تشخیص شرکت از انصراف دهنده و یا ضامن وی وصول خواهد شد.
10-12-مجدداً تاكيد مي‌گردد كه استخدام صرفاً براساس آئين¬نامه و مقررات شركت پالایش نفت آفتاب مي باشد.
10-13-نتایج آزمون کتبی بصورت چند برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون کتبی هیچگونه حق جذبی برای داوطلب ایجاد نمی کند و انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه فنی/ تخصصی، معاینات طب صنعتی و گزینش و دیگر استعلام‌های مورد نیاز و با رعایت اولویت های مقرر صورت می‌پذیرد. بنابراین شرکت پالایش نفت آفتاب هیچگونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت و فقط در صورت ریزش یا انصراف نفرات اصلی و نیاز شرکت، افراد ذخیره براساس اولویت امتیازات مکتسبه جایگزین خواهند شد.
10-14-در صورت عدم کسب امتیاز لازم در هر یک از مراحل استخدامی، تعهدي جهت استخدام متوجه این شرکت نمی‌باشد و در صورت عدم پذیرش در هریک از مراحل استخدامی فرآیند استخدام ایشان پایان می‌پذیرد.
10-15-مدرک تحصیلی داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم غیر پزشکی آنان بعد از آخرین روز ثبت‌نام باشد، به هیچ وجه مورد تائید و پذیرش قرار نخواهد گرفت.
10-16-مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی، آزاد اسلامی، پیام نور، غیر انتفاعی و دانشگاه جامع علمی کاربردی در صورت پذیرفته شدن در آزمون کتبی می‌بایست به تایید مراجع ذیربط برسد. همچنین مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان خارج از کشور می‌بایست به تائید اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد.
10-17-چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات و اطلاعات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در آزمون نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی(حتی در صورت پذیرش در آزمون واشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
10-18-با توجه به اینکه مدارك متقاضیان حسب نیاز شرکت پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون کتبی به میزان چند برابر ظرفیت از میان داوطلبان داراي حدنصاب علمی با رعایت اولویت امتیاز مکتسبه بررسی خواهد شد، چنانچه در هر زمان محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد، اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است از انجام مراحل بعدي محروم و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد و در صورت شروع به کار از ادامه اشتغال وي جلوگیري به عمل آمده و قرارداد وي فسخ می گردد.
10-19-قرارداد استخدام به صورت موقت و در چارچوب قانون اداره کار و تأمین اجتماعی خواهد بود.
10-20-در صورت انصراف از ادامه خدمت در شرکت در طول مدت تعهد، کلیه هزینه‌هاي آموزشی، خدماتی و سایر هزینه‌هاي مرتبط از انصراف دهنده اخذ خواهد شد.
10-21-ضروري است داوطلبان به هنگام حضور و شرکت در جلسه آزمون، علاوه بر کارت ورود به جلسه، کارت ملی خود را نیز همراه داشته باشند.

تاریخ ثبت نام، توزیع کارت و برگزاری آزمون کتبی
ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری 1402/05/01 لغایت 1402/05/15
توزیع کارت ورود به جلسه آزمون 1402/05/22 لغایت 1402/05/25
برگزاری آزمون کتبی هر داوطلب 1402/05/26 یا 1402/05/27
سایر مراحل جذب متعاقبا اعلام خواهد شد