صفحه نخست شرايط استخدام ثبت نام پيگيري و رويت مشخصات يادآوري كد رهگيري سوالات متداول ارتباط با ما
بسمه تعالي

آگهی دعوت به همکاری شركت پالایش نفت آفتاب
شركت پالایش نفت آفتاب در نظر دارد با استعانت از خداوند متعال و در راستای مسئولیت اجتماعی و با هدف کمک به ایجاد اشتغال پایدار و همچنین تامين نيروي انساني مورد نياز خود در واحدهاي مختلف عملياتي در استان هرمزگان – بندرعباس، تعداد 50 نفر از داوطلبان واجد شرايط را در مقاطع تحصيلي کاردانی، كارشناسي و کارشناسی ارشد در رشته‌ها و گرايش‌هاي مندرج در جدول ذيل از طريق برگزاري آزمون، مصاحبه و طی مراحل انتخابی از میان متقاضیان بومی استان هرمزگان جذب نماید. .

جدول نیازمندی های نیروی انسانی پالایشگاه نفت آفتاب

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی گرایش تحصیلی تعداد جنسیت
کارشناسی / کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک کلیه گرایش ها 18 مرد
کارشناسی / کارشناسی ارشد مهندسی شیمی کلیه گرایش ها (بجز گرایش HSE و محیط زیست) 7 مرد
کارشناسی / کارشناسی ارشد مهندسی برق بدون گرایش – الکترونیک – کنترل و ابزار دقیق– قدرت 11 مرد
کارشناسی / کارشناسی ارشد مهندسی عمران کارشناسی (کلیه گرایشها) 3 مرد
کارشناسی ارشد (گرایش سازه)
کارشناسی / کارشناسی ارشد مهندسی صنایع کلیه گرایش ها 3 مرد
کارشناسی / کارشناسی ارشد بازرسی فنی - 2 مرد
مهندسی متالورژی کلیه گرایشها
کارشناسی / کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست - 2 مرد
مهندسی شیمی محیط زیست
کارشناسی / کارشناسی ارشد مهندسی ایمنی - 2 مرد
مهندسی شیمی HSE
کاردانی ایمنی و آتش نشانی - 2 مرد

1- شرايط عمومي استخدام
1- تابعيت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران
2- اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور (مصرح در قانون اساسي)
3- دارا بودن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي و يا معافيت دائم از خدمت (غير پزشكي)
4- عدم سوء پيشينه كيفري که موجب محرومیت اجتماعی شده باشد.
5- نداشتن تعهد خدمت در دستگاه‌ها، موسسات و شركت‌ها در زمان دعوت به كار
6- داشتن تندرستي و توانايي كامل جسمي و رواني و عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر و روان‌گردان، طبق تایید پزشک معتمد شرکت
7- دارا بودن حداکثر 28 سال تمام (1372/01/01 به بعد) برای دارندگان مدرک کاردانی و کارشناسی و حداکثر 30 سال تمام (1370/01/01 به بعد) برای مدرک کارشناسی ارشد (توجه: حداکثر سن اعلام شده، برای تمامی مقاطع تحصیلی با احتساب خدمت نظام وظیفه است).
8- دارا بودن دانشنامه یا گواهینامه موقت فراغت از تحصیل مورد تایید وزار علوم، تحقیقات و فناوری برای کلیه متقاضیان مقاطع مختلف دانشگاهی، بدون ذکر کلمه ی معادل و ارزش استخدامی.
9- این آزمون مختص متقاضیان بومی استان هرمزگان است. بومی به فردی اطلاق می شود که حداقل یکی از شرایط زیر را دارا باشد.
• محل تولد یا صدور شناسنامه متقاضی استان هرمزگان بوده و در حال حاضر در این استان سکونت داشته باشد.
• متقاضی مدرک دیپلم خود را از استان هرمزگان اخذ کرده و در حال حاضر در این استان سکونت داشته باشد.
• متقاضی ساکن استان هرمزگان بوده و حداقل 5 سال در استان سکونت داشته باشد.

2- مدارك مورد نياز جهت ثبت نام اينترنتي و مهلت ثبت نام
ثبت نام واجدين شرايط منحصراً از تاريخ 1400/07/13 لغايت 1400/07/30 با مراجعه به سايت شرکت پالایش نفت آفتاب به آدرس www.mtaholding.com انجام مي‌پذيرد. ضمناً كليه اطلاع‌رساني‌هاي آتي از طريق همين سايت صورت خواهد گرفت.
مدارك مورد نياز جهت ثبت نام اينترنتي به شرح ذيل است:
1- ثبت و تكميل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در وب سايت مذكور به طور صحيح و دقيق و دريافت كد رهگيري پس از اتمام مراحل ثبت نام اينترنتي
2- متقاضي مي‌بايست يك قطعه عكس پرسنلي 4 × 3 خود را با حجم كمتر از 80 كيلو بايت اسكن نموده و فايل آن را از طريق سامانه ثبت نام اينترنتي ارسال نمايد.
3- واريز مبلغ 625000 ریال (شصت و دو هزار و پانصد تومان) به عنوان حق ثبت نام به صورت الکترونیکی به حساب دانشگاه هرمزگان
4- فايل اسكن شده کارت ملی با حجم كمتر از 80 كيلو بايت

3- زمان توزيع كارت ورود به جلسه
كارت ورود به جلسه آزمون كتبي از روز سه شنبه مورخ 1400/08/10 لغايت چهارشنبه مورخ 1400/08/12 از طريق سامانه اينترنتي سايت ثبت نام، قابل دريافت خواهد بود.

4- زمان و محل برگزاري آزمون:
تاريخ برگزاري آزمون هر داوطلب در يكي از روزهاي پنج شنبه يا جمعه مورخ 1400/08/13 يا 1400/08/14 در شهر بندرعباس مي‌باشد. حوزه و تاريخ برگزاري آزمون در كارت ورود به جلسه داوطلبين قيد خواهد شد.
5- منابع آزمون:
آزمون تخصصی به صورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد. منابع آزمون به شرح جدول زیر است.
رشته تحصیلی مواد آزمون
مهندسی مکانیک مکانیک سیالات- مقاومت مصالح- انتقال حرارت- ترمودینامیک-استاتیک- دینامیک و ارتعاشات
مهندسی شیمی کنترل فرایند- انتقال جرم و عملیات واحد- طرح راکتورهای شیمیایی- ترمودینامیک- مکانیک سیالات-انتقال حرارت
مهندسی برق الکترونیک- بررسی سیستم‌های قدرت- کنترل سیستم‌های خطی- ابزار دقیق- ماشین های الکتریکی
مهندسی عمران سازه‌های فولادی- سازه‌های بتنی- مکانیک خاک و پی سازی- استاتیک و مقاومت مصالح- تحلیل سازه- زلزله- متره و برآورد
مهندسی صنایع طرح ریزی واحدهای صنعتی- برنامه ریزی و کنترل پروژه- برنامه ریزی و کنترل تولید-کنترل کیفیت-مبانی سازمان و مدیریت- تحقیق در عملیات- اقتصاد مهندسی- کنترل موجودی
بازرسی فنی مهندسی متالورژی متالورژی فیزیکی و مکانیکی- الکتروشیمی و خوردگی-مقاومت مصالح و تست های غیرمخرب- ترمودینامیک و مکانیک سیالات
مهندسی محیط زیست مهندسی شیمی (گرایش محیط زیست) آلودگی‌های محیط زیست- ارزیابی محیط زیست- آلودگی آب هوا و صوتی- بیماریهای حرفه ای و مخاطرات شغلی-اصول ایمنی و حفاظت محیط زیست- مدیریت ریسک
مهندسی ایمنی مهندسی شیمی (گرایش HSE) عوامل فیزیکی و شیمیایی محیط کار- حریق و روشهای مبارزه با ان- اصول بهداشت محیط- دفع مواد زاید صنعتی- الودگی هوای محیط کار و کنترل آن- HSE
ایمنی- آتش نشانی سیستم‌های اعلان حریق- سیستم‌های اطفای حریق- اصول پیشگیری و علل بروز و گسترش حریق- آبرسانی در عملیات اطفاءحریق- HSE- واکنش در مقابله با حریق و سوانح- کمک های اولیه

6- مراحل جذب
• از داوطلباني كه در آزمون كتبي حدنصاب لازم را احراز نموده باشند به ترتيب اولويت و تقدم امتياز جهت انجام مصاحبه تخصصي و عمومی دعوت به عمل خواهد آمد.
• پس از طي مراحل جذب و معاينات طب صنعتي، پذيرفته شدگان نهايي جهت شركت در دوره‌هاي آموزشي علمي و عملي (دوره سه ماه آزمایشی) معرفي خواهند شد كه در صورت موفقيت‌ در دوره‌هاي مذكور در اين مرحله اقدام لازم به منظور استخدام نهایی آنان توسط شركت پالایش نفت آفتاب صورت خواهد پذيرفت. بدين ترتيب قبل از مراحل پيش گفته همچنين پيش از طي نمودن موفقيت آميز دوره هاي آموزشي، شركت هيچ گونه تعهدي منجمله استخدام در قبال داوطلبان نخواهد داشت.

7- نكات قابل توجه
1- افرادي كه موفق به سپري‌نمودن آزمون و مصاحبه فني و عمومی و آزمايش‌هاي طب‌صنعتي مي‌شوند بايستي قبل از آغاز دوره‌هاي آموزشي تعهدات و تضامين لازمي كه از سوي شركت تعيين مي‌گردد را به شركت ارائه دهند.
2- منتخبيني كه در طول يا پس از طي دوره‌هاي آموزشي از عقد قرارداد استخدامي و آغاز كار خودداري نمايند كليه هزينه‌هاي مربوط به مراحل مورد اشاره، به تشخيص شركت از محل تضامين آنان برداشته خواهد شد.
3- تشخيص شركت در رد يا پذيرش داوطلبان در هر يك از مراحل اشاره شده و نهايتاً استخدام نافذ و قاطع بوده و داوطلبان حق هرگونه اعتراضي را از خود سلب و ساقط مي‌نمايند.

8- تذكرات مهم:
1- چنانچه در هر مرحله از استخدام مشخص شود اطلاعات و مدارك ارائه شده توسط داوطلب (به عمد یا به سهو) خلاف واقع و يا مغاير با شرايط اعلام شده در متن آگهي‌هاي استخدام اين شركت ‌باشد مسئوليت آن برعهده داوطلب بوده و موضوع درخواست استخدام آنان حتي در صورتي كه حكم استخدامي هم صادر شده باشد، حكم مزبور لغو و بلااثر شده و حق هرگونه اعتراض از داوطلب سلب مي‌گردد. بنابراين لازم است اطلاعات داده شده منطبق با شرايط مندرج در اين آگهي باشد و از ارائه اطلاعات غير واقعي جداً خودداري نمايند.
2- ثبت نام فقط در رشته‌ها و گرايش‌هاي تحصيلي اعلام شده در جدول مجاز خواهد بود و داوطلبان می بایست با رشته، گرایش و مقطع تحصیلی ذکر شده در جدول نیازمندی ها در آزمون شرکت نمایند. بنابراين خواهشمند است از ثبت نام در رشته‌هاي تحصيلي مشابه یا مدارک تحصیلی بالاتر جداً خودداري نمايند.
3- ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد. پس از تائید نهایی، اطلاعات قابل تغییر نبوده و امکان ثبت نام مجدد نیز وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکور دقت لازم معمول گردد.
4- هر داوطلب تنها امکان یک بار ثبت نام و انتخاب فقط یک رشته شغلی را دارد. ضمناً ثبت نام به صورت ناقص یا به نحوی غیر از سامانه اینترنتی مورد قبول نمی باشد.
5- مجدداً تاكيد مي‌گردد كه استخدام صرفاً براساس آئين نامه و مقررات شركت مي باشد.
6- نتايج آزمون كتبي بصورت چند برابر ظرفيت اعلام خواهد شد. لذا كسب حدنصاب نمره لازم در آزمون كتبي هيچگونه حق استخدامي براي داوطلبان ايجاد نمي‌كند و انتخاب نهايي پذيرفته شدگان آزمون پس از طي مراحل مصاحبه تخصصي، معاينات طب صنعتي، گزينش عمومي و طي نمودن موفقيت¬آميز دوره¬هاي آموزش¬هاي عمومي و تخصصي و با رعايت اولويت‌هاي مقرر صورت مي‌پذيرد.
7- مدارك تحصيلي فارغ‌التحصيلان خارج از كشور بايد به تاييد اداره كل دانش‌آموختگان وزارت علوم، تحقيقات و فناوري رسيده باشد.
8- وجوه پرداختي به هيچ وجه مسترد نمي‌گردد.
9- در صورت قبولي در آزمون كتبي ارائه اصل و كپي مدارك الزامي است.
10- شركت پالایش نفت آفتاب هيچگونه تعهدي در قبال جذب نفرات ذخيره نخواهد داشت و فقط در صورت انصراف نفرات اصلي و نياز شركت، افراد ذخيره براساس اولويت امتيازات مكتسبه جايگزين خواهند شد.

داوطلبان مي‌توانند درصورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر درخصوص شركت خصوصي پالایش نفت آفتاب به سايت شركت به آدرس www.mtaholding.com مراجعه نمایند.

شركت پالایش نفت آفتاب