صفحه نخست شرايط استخدام ثبت نام پيگيري و رويت مشخصات يادآوري كد رهگيري سوالات متداول ارتباط با ما
برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اینجا را کلیک کنید


اطلاعیه مهم:
آزمون رشته های مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد و مقطع کاردانی رشته مکانیک، برق و شیمی در صبح روز پنج شنبه 28 تیرماه و آزمون رشته شغلی اپراتور در صبح روز جمعه مورخ 29 تیرماه برگزار خواهد شد.
----------------------------------------------------------------------------

اطلاعیه :
با توجه به برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ پانزدهم تیرماه، آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت آفتاب به دلیل همزمانی با انتخابات ریاست جمهوری، در روز‌های 28 و 29 تیرماه سال ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد. درضمن داوطلبان جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون می توانند از ساعت 20 روز چهارشنبه 20 تیرماه به سایت ثبت نام مراجعه فرمایند.

اطلاعیه مهم:

شركت پالايش نفت آفتاب با استعانت از خداوند متعال و با هدف توسعه کیفیت و کمیت تولیدات خود در نظر دارد به منظور تأمين نيروي انساني مورد نياز خود در واحدهاي عملياتي و ستادی تعداد 200 نفر از داوطلبان واجد شرایط را در مقاطع مختلف تحصیلی، در رشته ها و گرایش های مندرج در جدول ذیل از بین فارغ التحصیلان دانشگاهها و مؤسسات آموزشی عالی مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از طريق برگزاري آزمون استخدامی كتبي، مصاحبه تخصصی و گزينش بصورت قراردادی در چارچوب قانون كار و تأمين اجتماعي دعوت به همكاري نمايد.

برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری اینجا را کلیک کنید
برای ثبت نام یا اصلاح اطلاعات اینجا را کلیک کنیدتاریخ ثبت نام، توزیع کارت و برگزاری آزمون کتبی
ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری 1403/03/19 لغایت 1403/04/06
توزیع کارت ورود به جلسه آزمون 1403/04/11 لغایت 1403/04/13
برگزاری آزمون کتبی 1403/04/14 یا 1402/04/15
سایر مراحل جذب متعاقبا اعلام خواهد شد